Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
Tylko dla zalogowanych

Oddajemy w Twoje ręce pierwszą część szkolenia 1-go stopnia z zakresu instalacji i programowania najbardziej zaawansowanego, polskiego systemu inteligentnej automatyki AMPIO. Kurs ten krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki zarówno podstawowych jak i zaawansowanych funkcjonalności systemu, oraz pokaże Ci jak przygotować instalację elektryczną pod system automatyki. Pierwsza część jest częścią teoretyczną z praktycznymi elementami programowania systemu.

Twórcą szkolenia jest firma i-Future sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku przy ul. H. M. Góreckiego 55. Od dziesięciu lat zajmujemy się instalacjami inteligentnymi oraz ich dystrybucją. Z Ampio rozpoczęliśmy współpracę w 2012 roku zostając ich wyłącznym dystrybutorem w południowej części Polski. Wraz z dystrybucją systemu Ampio rozpoczęliśmy szkolenia dla firm instalacyjnych. Nasze kursy opierają się nie tylko na wiedzy teoretycznej ale również na dużym doświadczeniu które zdobyliśmy podczas realizacji wielu mniej i bardziej zaawansowanych inwestycji.

Pierwsza część szkolenia 1-go stopnia jest częścią teoretyczną połączoną z praktycznymi metodami programowania systemu Ampio. Po wprowadzeniu do tematu inteligentnej automatyki oraz systemu Ampio, rozpoczniemy opis wszystkich dostępnych urządzeń tego systemu wraz z ich zastosowaniem. Poznamy także jego możliwości logiczne oraz integracyjne. Zaliczenie pierwszej części szkolenia jest obowiązkowe przed przystąpienie do drugiej części praktycznej. W celu przystąpienia do pierwszej części teoretycznej nie wymagamy żadnych modułów Ampio, a jedynym potrzebnym urządzeniem jest komputer. Mając jednak dostęp do urządzeń bądź zestawu startowego Ampio przykłady będzie można testować na “żywej” instalacji. W trakcie szkolenia będą przeprowadzane quizy których konieczne jest zaliczenie 80% prawidłowych odpowiedzi żeby dokończyć szkolenie z pozytywnym wynikiem. W związku z tym bardzo prosimy o uważne śledzenie wszystkich prezentacji

Pierwsza część jest dedykowana przede wszystkim dla instalatorów i projektantów instalacji elektrycznych którzy chcą rozszerzyć zakres swoich usług o inteligentne instalacje elektryczne Ampio bądź odświeżyć swoją wiedzę. Może do niej przystąpić również każdy kto jest zainteresowany tematem a także sam inwestor u którego właśnie został zainstalowany ten system, a który chce mieć możliwość samodzielnej konfiguracji Ampio. Dostęp do oprogramowania konfiguracyjnego będzie jednak możliwy tylko po uzgodnieniu ze swoim, autoryzowanym instalatorem. Kurs ten proponujemy również szkołom technicznym a także uczelniom wyższym zainteresowanym tematem inteligentnej automatyki budynku.

Druga część szkolenia prowadzona jest w formie webinarium. Jest ona częścią praktyczną i jest dedykowana jedynie dla firm instalacyjnych i projektowych zajmujących się instalacjami elektrycznymi. Żeby przystąpić do drugiej części należy wypożyczyć u swojego dystrybutora walizkę szkoleniową którą przyślemy kurierem, bądź należy zakupić zestaw startowy. Uwaga, opcje te są dostępne tylko dla firm o profilu elektrycznym. Więcej informacji uzyskasz wchodząc w opis drugiej części, praktycznej.

Żeby uzyskać certyfikat oraz status autoryzowanego punktu instalacyjnego Ampio należy spełnić dwa warunki. Pierwszy warunek to zaliczenie obydwu części szkolenia 1-go stopnia, pierwszej części teoretycznej oraz drugiej części praktycznej. Drugi warunek to prowadzenie działalności gospodarczej o profilu elektrycznym w zakresie instalacji elektrycznych, SSWiN, KD, KCP czy CCTV z odpowiednim PKD. Pracownicy tych firm także otrzymają certyfikat tyle, że nie będą mieć możliwości bezpośredniej współpracy w zakresie zakupów urządzeń Ampio. O warunki handlowe należy zwrócić się z zapytaniem do swojego dystrybutora regionalnego przesyłając skan wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

i-Future sp. z o.o.   Rybnik ul. H. M. Góreckiego 55. tel. +48 690 480 590 e-mail: biuro.ifuture@gmail.com
Województwa: Śląskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Lubelskie
—————————————————————

Ampio SmartHome Warszawa. ul. Podbipięty 52, 02-732 Warszawa.  tel: +48 509 253 522 e-mail:  w.michnowicz@ampio.pl
Województwa: Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

—————————————————————
Alles Arkadiusz Tokarski. ul. Rodła 1, 64-920 Piła.  tel. +48 603 606 596.  e-mail: biuro@alles24.com.pl
Województwa: 
Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie

Oceny i recenzje

5.0
Śr. Ocena
6 Oceny
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0
Jaką masz opinię? Chcielibyśmy wiedzieć!
WPSYSTEM
Posted 2 miesiące ago
Wojciech

Wszystko super

×
Preview Image
Marcin Olejarz
Posted 10 miesięcy ago
5 gwiazdek

Bardzo fajnie opracowany kurs, szczególnie polecam do zapoznania się z nim przed szkoleniem 1 go stopnia z pracą z modułami i programowaniem.

×
Preview Image
Daniel Szymański
Posted 10 miesięcy ago
Dainiel

Fajnie prowadzone szkolenie.

×
Preview Image
and83
Posted 10 miesięcy ago
Ok

Ok

×
Preview Image
Piotrdlu
Posted 10 miesięcy ago
Pełna profeska!

Szkolenie przygotowane idealnie. Zrozumiałe dla wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania , dziękuję

×
Preview Image
RKLIMCZAK
Posted 10 miesięcy ago
Wrażenie po szkoleniu teoretycznym

Świetnie przygotowana prezentacja dla osób chcących zacząć przygodę z systemem inteligentnego domu. Bardzo prosto i zrozumiale wytłumaczone zagadnienia dotyczące instalacji, sterowników jakie stosujemy w domach jednorodzinnych. Osobiście będę dalej drążył temat systemu AMPIO już się nie mogę doczekać kiedy podacie termin webinarium. Pozdrowienia dla całego zespołu. Świetna robota.

×
Preview Image
Show more reviews
Jaką masz opinię? Chcielibyśmy wiedzieć!