Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
Tylko dla zalogowanych

Opis szkolenia teoretycznego Ampio

Pierwsza, teoretyczna część szkolenia 1-go stopnia jest częścią teoretyczną połączoną z praktycznymi metodami programowania systemu Ampio. Po wprowadzeniu do tematu inteligentnej automatyki oraz systemu Ampio, rozpoczniemy opis wszystkich dostępnych urządzeń tego systemu wraz z ich zastosowaniem. Poznamy także jego możliwości logiczne oraz integracyjne. Zaliczenie pierwszej części szkolenia jest obowiązkowe przed przystąpienie do drugiej części praktycznej. W celu przystąpienia do pierwszej części teoretycznej nie wymagamy żadnych modułów Ampio, a jedynym potrzebnym urządzeniem jest komputer. Mając jednak dostęp do urządzeń bądź zestawu startowego Ampio przykłady będzie można testować na „żywej” instalacji. W trakcie szkolenia będą przeprowadzane quizy których konieczne jest zaliczenie 80% prawidłowych odpowiedzi żeby dokończyć szkolenie z pozytywnym wynikiem. W związku z tym bardzo prosimy o uważne śledzenie wszystkich prezentacji

Dla kogo jest szkolenie teoretyczne

Pierwsza część jest dedykowana przede wszystkim dla instalatorów i projektantów instalacji elektrycznych którzy chcą rozszerzyć zakres swoich usług o inteligentne instalacje elektryczne Ampio bądź odświeżyć swoją wiedzę. Może do niej przystąpić również każdy kto jest zainteresowany tematem a także sam inwestor u którego właśnie został zainstalowany ten system, a który chce mieć możliwość samodzielnej konfiguracji Ampio. Dostęp do oprogramowania konfiguracyjnego będzie jednak możliwy tylko po uzgodnieniu ze swoim, autoryzowanym instalatorem. Kurs ten proponujemy również szkołom technicznym a także uczelniom wyższym zainteresowanym tematem inteligentnej automatyki budynku.

Co następuje po szkoleniu teoretycznym

Zaliczenie szkolenia teoretycznego uprawnia nas do zapisania się na szkolenie praktyczne. Proponujemy Wam dwa rodzaje szkoleń praktycznych.

WEBINARIUM PRAKTYCZNE 3 godzinne – dedykowane dla osób które chcą  zapoznać się z systemem Ampio i nauczyć się podstaw jego programowania. Może w nim uczestniczyć każdy, od inwestora który sam zamierza podjąć się zmian konfiguracji systemu w swoim budynku, po uczelnie, architektów oraz instalatorów którzy chcą zapoznać się z systemem ale jeszcze nie zdecydowali się na 16-sto godzinne szkolenie dla instalatorów. Webinarium to nie nadaje statusu autoryzowanego instalatora.

SZKOLENIE PRAKTYCZNE DLA INSTALATORA – internetowe szkolenie w formie webinaria dedykowane dla firm instalacyjnych oraz ich pracowników. Trwa 16 godzin (dwa dni) i do jego rozpoczęcia wymagane jest wypożyczenie walizki szkoleniowej którą dostarczamy kurierem. Szkolenie to kończy się autoryzacją punktu instalacyjnego Ampio

Szczegółowe informacje odnośnie szkoleń praktycznych i terminów znajdziesz tutaj

Oceny i recenzje

0.0
Śr. Ocena
0 Oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Jaką masz opinię? Chcielibyśmy wiedzieć!
Nie znaleziono recenzji!
Show more reviews
Jaką masz opinię? Chcielibyśmy wiedzieć!