Obecny status
Nie dołączyłeś
Cena
Tylko dla zalogowanych

Oddajemy w Twoje ręce pierwszą część szkolenia 1-go stopnia z zakresu instalacji i programowania najbardziej zaawansowanego, polskiego systemu inteligentnej automatyki AMPIO. Kurs ten krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki zarówno podstawowych jak i zaawansowanych funkcjonalności systemu, oraz pokaże Ci jak przygotować instalację elektryczną pod system automatyki. Pierwsza część jest częścią teoretyczną z praktycznymi elementami programowania systemu.

Twórcą szkolenia jest firma i-Future sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku przy ul. H. M. Góreckiego 55. Od dziesięciu lat zajmujemy się instalacjami inteligentnymi oraz ich dystrybucją. Z Ampio rozpoczęliśmy współpracę w 2012 roku zostając ich wyłącznym dystrybutorem w południowej części Polski. Wraz z dystrybucją systemu Ampio rozpoczęliśmy szkolenia dla firm instalacyjnych. Nasze kursy opierają się nie tylko na wiedzy teoretycznej ale również na dużym doświadczeniu które zdobyliśmy podczas realizacji wielu mniej i bardziej zaawansowanych inwestycji.

Pierwsza część szkolenia 1-go stopnia jest częścią teoretyczną połączoną z praktycznymi metodami programowania systemu Ampio. Po wprowadzeniu do tematu inteligentnej automatyki oraz systemu Ampio, rozpoczniemy opis wszystkich dostępnych urządzeń tego systemu wraz z ich zastosowaniem. Poznamy także jego możliwości logiczne oraz integracyjne. Zaliczenie pierwszej części szkolenia jest obowiązkowe przed przystąpienie do drugiej części praktycznej. W celu przystąpienia do pierwszej części teoretycznej nie wymagamy żadnych modułów Ampio, a jedynym potrzebnym urządzeniem jest komputer. Mając jednak dostęp do urządzeń bądź zestawu startowego Ampio przykłady będzie można testować na “żywej” instalacji. W trakcie szkolenia będą przeprowadzane quizy których konieczne jest zaliczenie 80% prawidłowych odpowiedzi żeby dokończyć szkolenie z pozytywnym wynikiem. W związku z tym bardzo prosimy o uważne śledzenie wszystkich prezentacji

Pierwsza część jest dedykowana przede wszystkim dla instalatorów i projektantów instalacji elektrycznych którzy chcą rozszerzyć zakres swoich usług o inteligentne instalacje elektryczne Ampio bądź odświeżyć swoją wiedzę. Może do niej przystąpić również każdy kto jest zainteresowany tematem a także sam inwestor u którego właśnie został zainstalowany ten system, a który chce mieć możliwość samodzielnej konfiguracji Ampio. Dostęp do oprogramowania konfiguracyjnego będzie jednak możliwy tylko po uzgodnieniu ze swoim, autoryzowanym instalatorem. Kurs ten proponujemy również szkołom technicznym a także uczelniom wyższym zainteresowanym tematem inteligentnej automatyki budynku.

Druga część szkolenia prowadzona jest w formie webinarium. Jest ona częścią praktyczną i jest dedykowana jedynie dla firm instalacyjnych i projektowych zajmujących się instalacjami elektrycznymi. Żeby przystąpić do drugiej części należy wypożyczyć u swojego dystrybutora walizkę szkoleniową którą przyślemy kurierem, bądź należy zakupić zestaw startowy. Uwaga, opcje te są dostępne tylko dla firm o profilu elektrycznym. Więcej informacji uzyskasz wchodząc w opis drugiej części, praktycznej.

Żeby uzyskać certyfikat oraz status autoryzowanego punktu instalacyjnego Ampio należy spełnić dwa warunki. Pierwszy warunek to zaliczenie obydwu części szkolenia 1-go stopnia, pierwszej części teoretycznej oraz drugiej części praktycznej. Drugi warunek to prowadzenie działalności gospodarczej o profilu elektrycznym w zakresie instalacji elektrycznych, SSWiN, KD, KCP czy CCTV z odpowiednim PKD. Pracownicy tych firm także otrzymają certyfikat tyle, że nie będą mieć możliwości bezpośredniej współpracy w zakresie zakupów urządzeń Ampio. O warunki handlowe należy zwrócić się z zapytaniem do swojego dystrybutora regionalnego przesyłając skan wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

i-Future sp. z o.o.   Rybnik ul. H. M. Góreckiego 55. tel. +48 690 480 590 e-mail: biuro.ifuture@gmail.com
Województwa: Śląskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Lubelskie
—————————————————————

Ampio SmartHome Warszawa. ul. Podbipięty 52, 02-732 Warszawa.  tel: +48 509 253 522 e-mail:  w.michnowicz@ampio.pl
Województwa: Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

—————————————————————
Alles Arkadiusz Tokarski. ul. Rodła 1, 64-920 Piła.  tel. +48 603 606 596.  e-mail: biuro@alles24.com.pl
Województwa: 
Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie

Oceny i recenzje

4.9
Śr. Ocena
13 Oceny
5
12
4
1
3
0
2
0
1
0
Jaką masz opinię? Chcielibyśmy wiedzieć!
Bartosz Adamczyk
Posted 4 miesiące ago
Bardzo dobry i merytoryczny kurs...

Świetna sprawa, zaczyna mi się to podobać i życzę całemu projektowi powodzenia.

×
Preview Image
Ziomek
Posted 6 miesięcy ago
Podoba mi się

Jest tego dużo

×
Preview Image
LE-DA
Posted 7 miesięcy ago
LE-DA

Dobrze przygotowany materiał przedstawiony teoretycznie z naciskiem na technicznie oraz zwróceniem uwagi na przekroju kabli pod względem spadków i obciążeń. jednym słowem Świetna Robota

×
Preview Image
mariusz0818
Posted 7 miesięcy ago
nnn

nnn

×
Preview Image
ARMONT
Posted 9 miesięcy ago
a

a

×
Preview Image
Elektro Instal
Posted 9 miesięcy ago
Ponieważ uważam że kurs jest dobrze przygotowany

Jest ok

×
Preview Image
artivik
Posted 10 miesięcy ago
Szkolenie

Jest przygotowane bardzo dobrze. Pierwszy raz spotkałem zwrócenie uwagi na odpowiednio grubsze kable do niskiego napięcia. Zostały zawarte najistotniejsze aspekty montażowe. Poprostu SUPER.

×
Preview Image
WPSYSTEM
Posted 1 rok ago
Wojciech

Wszystko super

×
Preview Image
Marcin Olejarz
Posted 2 lata ago
5 gwiazdek

Bardzo fajnie opracowany kurs, szczególnie polecam do zapoznania się z nim przed szkoleniem 1 go stopnia z pracą z modułami i programowaniem.

×
Preview Image
Daniel Szymański
Posted 2 lata ago
Dainiel

Fajnie prowadzone szkolenie.

×
Preview Image
Show more reviews
Jaką masz opinię? Chcielibyśmy wiedzieć!